Zatwierdzeni Podwykonawcy

https://www.gddkia.gov.pl/pl/3973/Serwis-dla-podwykonawcow

 

Podwykonawcy/ Usługodawcy / Dostawcy

FREIGHTLINER PL
Sp. z o.o.
ul. Polna 11,00-833 Warszawa
Radosław Banaszyński „BIREX” firma Usługowo – Handlowa

ul. Kościuszki 16/1

63-200 Jarocin

GDI Paweł Mickiewicz

Ul. Korfantgo 4/3

71-313 Szczecin

Trakt Sp. z o.o. Sp. k.

Ul. Jesionowa 9A

40-159 Katowice

Podwykonawca Trakt Sp. z o.o. Sp. k.:

G4 Geodezja Sp. z o.o.

Ul. Cienista 2

31-831 Kraków

Podwykonawca Trakt Sp. z o.o. Sp. k.:

Przedsiebiorstwo Geologiczne Geoprojekt Szczecin Sp. z o.o.

Ul. Tartaczna 9

70-893 Szczecin

Rettenmaier Polska Sp. z o.o.

Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7B

02-366 Warszawa

F.U.H. „WOJTEX” Kazimierz Kubas

ul. Sportowa 9

72-100 Goleniów

Transport „Spedycja, Handel, Usługi Transportowe” G. I. Wanagelis s.c.

Wyszobór 50

72-310 Płoty

Transport „Spedycja, Handel, Usługi Transportowe” G. I. Wanagelis s.c.

Wyszobór 50

72-310 Płoty

„Trans-Drog” M. Pomarański, D. Mamrot S.j.

ul. Piotra Czajkowskiego 12

58-300 Wałbrzych

„Trans-Drog” M. Pomarański, D. Mamrot S.j.

ul. Piotra Czajkowskiego 12

58-300 Wałbrzych

„TRANSGRYF2 Michał Piotrowski

ul. Jana Dąbskiego 46d/5

72-300 Gryfice

„TRANSGRYF2 Michał Piotrowski

ul. Jana Dąbskiego 46d/5

72-300 Gryfice

Geototal PRO Sp. z o.o. Sp.l.

Ul. Dworcowa 19

70-206 Szczecin

MAT-BUCH Grzegorz Leppert

ul. Wierzbowa 98

71-041 Szczecin

Projektowanie i wykonawstwo robót telekomunikacyjnych Krzysztof Wagner

ul. Jana Matejki 45A/5

72-600 Świnoujście

F.K.R. Zakład Elektroenergetyczny II Karol Kosowski

ul. Jugosławiańska 28A

70-842 Szczecin

INTER EURO POZNAŃ ANNA Chmielewska

os. Władysława Łokietka 8A lok. 10

61-616 Poznań

GDI Edyta Bernadkiewicz

ul. Promienna 4B lok. 17

05-270 Marki

Trójmiejska Wypożyczalnia Maszyn Sp. z o.o.

Ul. Cyprysowa 3

83-307 Kiełpino

UST Mani-Trans Katarzyna Kowalska

Brzesko 72

74-211 Brzesko

Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Sp. z o.o.

ul. Orzeszkowej 29

71-564 Szczecin

ViaCon Polska Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 6

64-130 Rydzyna

Podwykonawca Viacon:

DWD SERVICE Spółka z o.o.

Ul. Powstańców Wielkopolskich 33

62-030 Luboń

Knoechelmann Polska Stabilizacja Gruntowa Sp. z o.o.

ul. 1905 roku lok. 4

26-600 Radom

Komel-Bud 2 Sp. z o.o.

ul. Wojciecha Kossaka 11A

62-590 Golina

PETEX Renata Krzeszewska

Stare Skoszewy 45

92-701 Łódź

Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe „M.M.” Mrozowski Maciej

ul. 1 Maja 59/5

45-069 Opole

Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe „M.M.” Mrozowski Maciej

ul. 1 Maja 59/5

45-069 Opole

OLAN POŁUDNIE Sp. z o.o.

ul. Szkolna 6

33-200 Dąbrowa Tarnowska

Trójmiejska Wypożyczalnia Maszyn Sp. z o.o.

ul. Cyprysowa 3

83-307 Kiełpino

„FREZDROM” Grzegorz Kazimierczak

ul. Terespolska 33

08-110 Siedlce

CM-Construction Sp. z o.o.

ul. Czorsztyńska 28a

71-163 Szczecin

Waldemar Woźniak Usługi Transportowe

Ruchoscin 43

62+230 Witkowo

Baltic Polska.Com sp z o.o.

ul. Osadnicza 2

65-785 Zielona Góra

Podwykonawca Montostal Szczecin:

Muehlhan Polska Sp. z o.o.

ul. Bronowicka 27

71-012 Szczecin

Jakubowski Zbigniew Usługi Budowlane „ZYBBUD”

ul. Jarzębinowa 34

26-065 Piekoszów

Transport Budowlany sp. z o.o.

ul. Tarnogórska 4

42-672 Warszawa

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne

„NIK – POL” Leszek Kołek

ul. Osiedle na Wzgórzu 21

44-280 Rydułtowo

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne

„NIK – POL” Leszek Kołek

ul. Osiedle na Wzgórzu 21

44-280 Rydułtowo

BDK Krzysztof Igras

Ul. Grenadierów 34

72-100 Goleniów

Eurotrans Poznań Sp. z o.o.

Pokrzywno 22

61-315 Poznań

Daniel Podsiedlik Zakład Usługowo Handlowy „MEGA POL”

ul. Długa 27

42-256 Toruń

KPRM Infrastruktura Sp. z o.o.

ul. Chopina 96

43-600 Jaworzno

Usługi Sprzętem Budowlanym Robert Krywalewicz

Bartkowo 31A

74-100 Gryfino

INTER EURO POZNAŃ ANNA Chmielewska

os. Władysława Łokietka 8A lok. 10

61-616 Poznań

Emer Pomorze Spółka z o.o.

ul. Niepodległości 42/2

72-300 Gryfice

BEATA MARCINIAK

Trzcinna 21A

74-304 Nowogródek Pomorski

PEKABEX BET S.A.

ul. Szarych Szeregów 27

60-462 Poznań

Firma Handlowo-Usługowa „C.M.” Marek Czaja

ul. Czorsztyńska 28A

71-163 Szczecin

MUGLA Sp. z o.o.

ul. Podleśna 105

73-110 Stargard

ERBUD

Robert Rumiński

Tęczowe Ogrody 22/4

72-005 Warzymice

Global Rentals Sp. z o.o.

ul. Limanowska 36

33-395 Chełmiec

Roboty Ogólnobudowlane “Paweł” Kosowicz Paweł

ul. Koralowa 7

72-100 Goleniów

JARO Krzysztof Jarosiewicz

ul. Krótka 4

66-010 Nowogród Bobrzański

Transport Spedycja Handel Usługi Transportowe Wanagelis Gabriela s.c.

Wyszobór 50

72-310 Płoty

TANK-CHEM Sp. z o.o.

Sędziszowice 88

28-512 Bejsce

Projektowanie i wykonawstwo robót teletechnicznych Krzysztof Wagner

ul. Jana Matejki 45a/5

72-200 Świnoujście

Maszyny Budowlane Skibińscy Sp. z o.o.

Ul. Złotowska 51/2

60-189 Poznań

L-SERVICE Paweł Lewiński

ul. Górna 3

72-200 Nowogard

MUGLA Sp. z o.o.

ul. Podleśna 105

73-110 Stargard

STALPRODUKT S.A.

ul. Wygodna 69

32-700 Bochnia

Mineral Polska Sp. z o.o.

ul. Wesoła 12,

58-379 Czarny Bór

Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o.

ul. Kościelna 1

47-300 Krapkowice

Tom 2 Sp. z o.o.

ul. Pomorska 112

70-812 Szczecin

LAFARGE CEMENT S.A.

ul. Warszawska 110

28-366 Małogoszcz

 

PERI POLSKA Sp. z o.o. o/Poznań

Ul. Drukarska 61

62-023 Koninko

POLOCHEM WOJCIECH MISIURNY

Dekabrystów 3

44-100 Gliwice

Natursteinwerke Weiland GmbH

Kaiser-Friedrich-Promenade 104

61348 Bad Homburg

LEN-KRUSZYWA Sp. Z o.o.

ul. Niklowa 13

70-747 Szczecin

AKT Kazimierz Tomala

ul. Lawendowa 8D

73-110 Stargard 

Cemex Polska Sp. z o.o.

ul. Krakowiaków 46

02-255 Warszawa

Chojna Beton Wytwórnia Wyrobów Betonowych Spółka z o.o.

ul. Przemysłowa 1

74-500 Chojna

HTI BP Spółka z ogranicozną odpowiedzialnością ZACHÓD S.k.

ul. Wichrowa 2B

60-449 Poznań

WIMED Sp. z o.o.

ul. Tanowska 48

33-170 Tuchów

NORDKALK Sp. z o.o.

ul. Na Groblach 21

31-101 Kraków

ORLEN ASFALT Sp. z o.o.

Ul. Łukaiewicza 39

09-400 Płock

Calculus Sp. z o.o.

Ul. Obotrycka 14d

71-684 Szczecin

Ecoblue Polska Sp. z o.o.

Ul. Baletowa 30

02-867 Warszawa

 
PETROJET Sp. z o.o.

ul. Jagiełły 10a/204

26-700 Zwoleń

Alpida Sp. z o.o.

ul. F.Klimczaka 20/86

02-797 Warszawa

NYNAS Sp. z o.o.

ul. Górnośląska 17/18

70-664 Szczecin

DWD System Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 77a

60-529 Poznań

Chojna Beton Wytwórnia Wyrobów Betonowych Spółka z o.o.

ul. Przemysłowa 1

74-500 Chojna

Możliwość komentowania jest wyłączona.